Jak pomoci

Ať už se rozhodnete stát se členy E.F.A. nebo ne, je mnoho způsobů jak pomoci naší věci.

Nejefektivnějším přispěním jsou rozmluvy s lidmi okolo Vás o neutěšené situaci zvířat a jejich milovníků v dnešním světě. Žádná veřejná kampaň nebo petice totiž nedokáže to co přímý osobní kontakt s důvěryhodnou osobou. Názory většiny lidí jsou formovány nekonečnou mediální záplavou obrazů a zpráv a touto cestou se tedy takovýmto mamutím mediím nedá konkurovat. Osobní rozhovory přesto mohou nést větší váhu než ta nejsofistikovanější propaganda a skrze tiché dialogy a debaty můžete šířit naše poselství jednomu posluchači za druhým.

Je nutno říci, že jsme otevřeni novým myšlenkám z řad našich sympatizantů. Jestliže máte jakékoliv filozofické nebo strategické nápady, prosím, podělte se o ně s námi! Také když narazíte na nějaké zajímavé internetové stránky nebo střípky informací, které by pasovaly do naší sekce zpráv, odkazů a novinek, pošlete nám odkaz. Není možné abychom sledovali veškeré dění na internetu a dochází k neustálému vývoji, který může pomoci vyjádřit naši pozici ostatním.

V neposlední řadě nám můžete pomoci finančně, tím, že zakoupíte naše trička, odznaky atd.. VEŠKERÝ profit vzniklý touto cestou bude použit výhradně pro různé aktivity zahrnující konzultace, právní poradenství, lobování zájmů, do budoucna plánovaná linka pomoci, údržba webu atd.. Jestliže by jste rádi přispěli větším darem, prosím, kontaktujte nás a my Vám vysvětlíme jak. Ještě nejsme daňově odpočitatelnou organizací, ale doufáme, že v blízké době budeme.